ESPE LMP-36024
Kód: LMP-36024Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 360W; 24VDC; 220÷240VAC; OUT: 1Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Napájecí napětí: | 220...240V AC |
| Ochrana: | protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | LED |
| Pozor!: | jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení |
| Režimy práce: | napěťový zdroj |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 360W |
| Výstupní napětí: | 24V DC |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | LED |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 360W |
| Výstupní napětí: | 24V DC |
| Napájecí napětí: | 220...240V AC |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Režimy práce: | napěťový zdroj |
| Pozor!: | jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení |
| Položka byla vyprodána… | |




