ESPE ELD150T-15012-E7B
Kód: ELD150T-15012-E7B
Expedujeme do 4 pracovních dnů (4 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 12VDC; 12,5A; Výv: KYCON KPPX-4P; 150W
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.69 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 90%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Max. výstupní proud: 12,5A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Použití: pro LED osvětlení
Pracovní teplota: -10...40°C
Provedení konektoru: E7B
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 172x71x43mm
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 12V DC
Max. výstupní proud: 12,5A
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Výkon: 150W
Napájecí napětí: 90...264V AC
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Vnější rozměry: 172x71x43mm
Pracovní teplota: -10...40°C
Ochrana: protizkratové SCP
Provedení konektoru: E7B
Účinnost: 90%