ESPE E12-1224-214
Kód: E12-1224-214
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; síťový,zásuvkový; 24VDC; 0,5A; 12W; 83%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zásuvkové napájecí zdroje - adaptéry
Záruka: 24
Hmotnost: 0.08 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 83%
Délka výstupní šňůry: 1,5m
Druh napájecí zdroje: zásuvkový, síťový
Druh vývodu: 5,5/2,1
Konektory pro stát: Evropa
Max. výstupní proud: 0,5A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: mínus uprostřed
Pracovní teplota: -10...40°C
Provedení konektoru: úhlový
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 56x28x42mm
Výkon: 12W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: zásuvkový
Výstupní napětí: 24V DC
Max. výstupní proud: 0,5A
Výkon: 12W
Druh vývodu: 5,5/2,1
Vnější rozměry: 56x28x42mm
Napájecí napětí: 90...264V AC
Ochrana: protizkratové SCP
Délka výstupní šňůry: 1,5m
Účinnost: 83%
Provedení konektoru: úhlový
Polarizace: mínus uprostřed
Pracovní teplota: -10...40°C