E-SHINE LIFEPO4-38.4-5A
Kód: LIFEPO4-38.4-5A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Nabíječka: pro akumulátorové baterie; Li-FePO4; 5A; Unap: 230VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Nabíječky
Záruka: 24
Hmotnost: 1.05 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Druh akumulátoru: Li-FePO4
Druh vývodu: vodiče
Konektory pro stát: Evropa
Max. nabíjecí proud: 5A
Maximální napětí: 43,8V DC
Nabíjecí napětí: 38,4V
Napájecí napětí: 230V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením
Použití: nabíjení akupaků LI-ION
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED, LED pracovního režimu, nabíjení pomocí LED
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 38,4V DC
Druh akumulátoru: Li-FePO4
Max. nabíjecí proud: 5A
Výstupní napětí: 38,4V DC
Ochrana: protizkratové SCP
Nabíjecí napětí: 38,4V
Maximální napětí: 43,8V DC
Napájecí napětí: 230V AC
Výkon: 240W