E-SHINE LIFEPO4-25.6V-4A
Kód: LIFEPO4-25.6V-4A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (3 ks)
Můžeme doručit do:
Nabíječka: pro akumulátorové baterie; Li-FePO4; 4A; Unap: 230VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Nabíječky
Záruka: 24
Hmotnost: 1.01 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Druh akumulátoru: Li-FePO4
Druh vývodu: vodiče
Konektory pro stát: Evropa
Max. nabíjecí proud: 4A
Maximální napětí: 29,2V DC
Nabíjecí napětí: 25,6V
Napájecí napětí: 230V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením
Použití: nabíjení akupaků LI-ION
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED, LED pracovního režimu, nabíjení pomocí LED
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výkon: 0,18kW
Výstupní napětí: 25,6V DC
Druh akumulátoru: Li-FePO4
Napájecí napětí: 230V AC
Druh vývodu: vodiče
Maximální napětí: 29,2V DC
Výkon: 0,18kW
Konektory pro stát: Evropa
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED
Ochrana: protizkratové SCP
Max. nabíjecí proud: 4A
Nabíjecí napětí: 25,6V
Výstupní napětí: 25,6V DC