E-SHINE LI-ION-4SL-17A-LED
Kód: LI-ION-4SL-17A-LED
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Nabíječka: pro akumulátorové baterie; Li-Ion; 17A; Unap: 230VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.58 kg
Konektory pro stát: Evropa
Max. nabíjecí proud: 17A
Maximální napětí: 16,8V DC
Nabíjecí napětí: 10,4...16,8V
Napájecí napětí: 230V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením
Použití: nabíjení akupaků LI-ION
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED, LCD displej, LED pracovního režimu, nabíjení pomocí LED
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výkon: 360W
Druh akumulátoru: Li-Ion
Max. nabíjecí proud: 17A
Napájecí napětí: 230V AC
Nabíjecí napětí: 10,4...16,8V
Maximální napětí: 16,8V DC
Výkon: 360W