E-SHINE LI-ION-4SL-10A
Code: LI-ION-4SL-10A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (10 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Chargers
Warranty: 24
Weight: 1.08 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Konektory pro stát: Evropa
Max. nabíjecí proud: 10A
Maximum voltage: 16,8V DC
Nabíjecí napětí: 10,4...16,8V
Napájecí napětí: 230V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením
Použití: nabíjení akupaků LI-ION
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED, LCD displej, LED pracovního režimu, nabíjení pomocí LED
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 14,8V DC
Druh akumulátoru: Li-Ion
Max. nabíjecí proud: 10A
Ochrana: protizkratové SCP
Nabíjecí napětí: 10,4...16,8V
Konektory pro stát: Evropa
Výkon: 240W
Napájecí napětí: 230V AC
Výstupní napětí: 14,8V DC
Druh vývodu: vodiče
Maximální napětí: 16,8V DC