E-SHINE LI-ION-25.9V-2A
Kód: LI-ION-25.9V-2A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (8 ks)
Můžeme doručit do:
Nabíječka: pro akumulátorové baterie; Li-Ion; 2A; Unap: 230VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.85 kg
Konektory pro stát: Evropa
Max. nabíjecí proud: 2A
Maximální napětí: 29,4V DC
Nabíjecí napětí: 25,9V
Napájecí napětí: 230V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením
Použití: nabíjení akupaků LI-ION
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED, LED pracovního režimu, nabíjení pomocí LED
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výkon: 60W
Druh akumulátoru: Li-Ion
Max. nabíjecí proud: 2A
Napájecí napětí: 230V AC
Nabíjecí napětí: 25,9V
Maximální napětí: 29,4V DC
Výkon: 60W