E-SHINE LI-ION-14.8V-10A
Kód: LI-ION-14.8V-10A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Můžeme doručit do:
Nabíječka: pro akumulátorové baterie; Li-Ion; 10A; Unap: 230VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Nabíječky
Záruka: 24
Hmotnost: 1.09 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Druh akumulátoru: Li-Ion
Druh vývodu: vodiče
Konektory pro stát: Evropa
Max. nabíjecí proud: 10A
Maximální napětí: 16,8V DC
Nabíjecí napětí: 14,8V
Napájecí napětí: 230V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením
Použití: nabíjení akupaků LI-ION
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED, LED pracovního režimu, nabíjení pomocí LED
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výkon: 240W
Max. nabíjecí proud: 10A
Konektory pro stát: Evropa
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED
Ochrana: protizkratové SCP
Napájecí napětí: 230V AC
Nabíjecí napětí: 14,8V
Maximální napětí: 16,8V DC
Výkon: 240W