CROUZET IPS24-480W
Kód: IPS24-480W
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 480W; 24VDC; 20A; 93÷264VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 1.04 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 93,5%
Výstupní proud: 20A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 93...264V AC
Ochrana: proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -25...50°C
Rozsah výstupních napětí: 24...28V DC
Řada výrobce: IPS24
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 60x154x158,55mm
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 20A
Napájecí napětí: 93...264V AC
Montáž: na přípojnici DIN
Pracovní teplota: -25...50°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Řada výrobce: IPS24
Účinnost: 93,5%