CINCON TRH70A360-12E03
Kód: TRH70A360-12E03
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 36VDC; 2A; Výv: 5,5/2,5; 70W; 90÷264VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.31 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 89%
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: 5,5/2,5
Max. výstupní proud: 2A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: -20...70°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 120x52x31mm
Výkon: 70W
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 36V DC
Max. výstupní proud: 2A
Druh vývodu: 5,5/2,5
Výkon: 70W
Napájecí napětí: 90...264V AC
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Vnější rozměry: 120x52x31mm
Režimy práce: napěťový zdroj
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Polarizace: plus uprostřed
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 89%