CINCON TRE36A135-11G03
Kód: TRE36A135-11G03
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 13,5VDC; 2,4A; Výv: 5,5/2,1; 32,4W; 89%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.17 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 89%
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 2,4A
Napájecí napětí: 90...264V AC, 120...370V DC
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: -30...60°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 100x45x22,5mm
Výkon: 32,4W
Výstupní napětí: 13,5V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 13,5V DC
Max. výstupní proud: 2,4A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 32,4W
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Vnější rozměry: 100x45x22,5mm
Pracovní teplota: -30...60°C
Účinnost: 89%