CELLEVIA POWER CLD-12024-T2-E
Kód: CLD-12024-T2-E
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 24VDC; 5A; Výv: 5,5/2,1; 120W; 90÷264VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.49 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 85%
Délka napájecího kabelu: 1m
Délka výstupní šňůry: 1m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 5A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Obsah soupravy: s napájecím kabelem
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: 0...40°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Řada výrobce: CLD-E
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 170x65x40mm
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 24V DC
Max. výstupní proud: 5A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 0,12kW
Napájecí napětí: 90...264V AC
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1m
Vnější rozměry: 170x65x40mm
Pracovní teplota: 0...40°C
Ochrana: protizkratové SCP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 85%