CARLO GAVAZZI SPM3121-CAR
Kód: SPM3121-CARDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; průmysl; 25W; Uvýst: 12V; 2,1A; IP20; OUT: 1Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje na lištu DIN |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 82% |
| Výstupní proud: | 2,1A |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Max. výstupní proud: | 2,1A |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | průmysl |
| Řada výrobce: | SPM |
| Shoda s normou: | cULus, C-UL-US, CE |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 91x52x55,5mm |
| Výkon: | 25W |
| Výstupní napětí: | 12V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | průmysl |
| Výkon: | 25W |
| Výstupní napětí: | 12V |
| Výstupní proud: | 2,1A |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Počet výstupů: | 1 |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Účinnost: | 82% |
| Shoda s normou: | C-UL-US |
| Max. výstupní proud: | 2,1A |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Vnější rozměry: | 91x52x55,5mm |
| Řada výrobce: | SPM |




