CABUR CSF240CP
Kód: CSF240CP
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 240W; 24VDC; 10A; 90÷264VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 0.4 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 88%
Výstupní proud: 10A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Izolační napětí: 3kV
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 90...264V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...60°C
Rozsah výstupních napětí: 23...27,5V DC
Stupeň krytí: IP20
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 135x63,5x140mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 10A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 135x63,5x140mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...60°C
Izolační napětí: 3kV
Účinnost: 88%