CABUR CSA120CC
Kód: CSA120CC
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: DC/DC; na lištu DIN; 120W; 24VDC; 5A; 18÷36VDC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 0.52 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 87%
Výstupní proud: 5A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Izolační napětí: 2,1kV
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 18...36V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...50°C
Rozsah výstupních napětí: 22,5...27,5V DC
Stupeň krytí: IP20
Typ napájecí zdroje: DC/DC
Vnější rozměry: 130x40x115mm
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: DC/DC
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 5A
Napájecí napětí: 18...36V DC
Montáž: na přípojnici DIN
Stupeň krytí: IP20
Vnější rozměry: 130x40x115mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...50°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 87%
Izolační napětí: 2,1kV