BREVE TUFVASSONS STLF30/400/24VDC
Kód: STLF30/400/24VDC
Expedujeme do 4 pracovních dnů (4 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: transformátorový; k vestavbě; 24W; 24VDC; 1A; IP00
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.84 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Výstupní proud: 1A
Doplňkové funkce: vestavěný filtr na výstupu
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: šroubkem
Napájecí napětí: 400V AC
Ochrana: protizkratové SCP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Stupeň krytí: IP00
Typ napájecí zdroje: transformátorový
Vnější rozměry: 66x94x53mm
Výkon: 24W
Výstupní napětí: 24V DC
Výkon: 24W
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 1A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 66x94x53mm
Ochrana: protizkratové SCP
Napájecí napětí: 400V AC