BREVE TUFVASSONS K3SE-96024
Kód: K3SE-96024
Expedujeme do 4 pracovních dnů (3 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 960W; 24VDC; 40A; IP20; K3SE
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 2.55 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 80...94%
Výstupní proud: 40A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Kmitočet napájecího napětí: 47/63Hz
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 340...550V AC, 480...780V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, výstupy odolné vůči zkratu, nadproudová OCP
Počet výstupů: 1
Řada výrobce: K3SE
Stupeň krytí: IP20
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 150x110x125,2mm
Výkon: 960W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 960W
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 40A
Napájecí napětí: 480...780V DC
Montáž: na přípojnici DIN
Počet výstupů: 1
Ochrana: výstupy odolné vůči zkratu
Účinnost: 80...94%