BEL VSUU12015-BEL-0
Kód: VSUU12015-BEL-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC,nezakrytovaný; 120W; 130÷370VDC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.41 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 80%
Výstupní proud: 9,23A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Max. výstupní proud: 9,23A
Montáž: přišroubováním
Napájecí napětí: 130...370V DC
Počet výstupů: 1
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 127x81,4x39,2mm
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 15V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 0,12kW
Napájecí napětí: 130...370V DC
Počet výstupů: 1
Výstupní proud: 9,23A
Montáž: přišroubováním
Účinnost: 80%
Max. výstupní proud: 9,23A
Výstupní napětí: 15V