BEL VOF65CS24-BEL
Kód: VOF65CS24-BELDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC,nezakrytovaný; 65W; 100÷370VDCZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otevřené napájecí zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 87% |
| Výstupní proud: | 2,71A |
| Druh napájecí zdroje: | nezakrytovaný, AC/DC |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC, 100...370V DC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -25...70°C |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 65W |
| Výstupní napětí: | 24V DC |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | nezakrytovaný |
| Výkon: | 65W |
| Počet výstupů: | 1 |
| Účinnost: | 87% |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Výstupní napětí: | 24V DC |
| Pracovní teplota: | -25...70°C |
| Napájecí napětí: | 100...370V DC |
| Výstupní proud: | 2,71A |



.jpg?68d3d670)
