BEL VOF40CS12-BEL
Kód: VOF40CS12-BEL
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC,nezakrytovaný; 40W; 100÷370VDC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.15 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 84%
Výstupní proud: 3,333A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 3kV
Max. výstupní proud: 3,33A
Montáž: na panel
Napájecí napětí: 100...370V DC
Počet výstupů: 1
Použití: IT
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 76,2x50,8x30mm
Výkon: 40W
Výstupní napětí: 12V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 40W
Počet výstupů: 1
Výstupní proud: 3,333A
Montáž: na panel
Účinnost: 84%
Vnější rozměry: 76,2x50,8x30mm
Izolační napětí: 3kV
Použití: IT
Max. výstupní proud: 3,33A
Výstupní napětí: 12V