BEL VOF12012-BEL
Artikelnummer: VOF12012-BEL
Expedujeme do 4 pracovních dnů (6 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Netzteile öffnen
Garantie: 24
Gewicht: 0.42 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 85%
Ausgangsstrom: 10A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 3kV
Max. výstupní proud: 10A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 12V