BEL VMS450B24CNF-0
Kód: VMS450B24CNF-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.84 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 91%
Výstupný prúd: 18,8A
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný, AC/DC
Izolačné napätie: 4kV
Max. výstupný prúd: 18,8A
Počet výstupov: 1
Použitie: lékařské aplikace
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 127x76,2x38,1mm
Vstupné napätie: 100...240V AC
Výkon: 451W
Výstupné napätie: 24V