BEL VMS30048-BEL
Kód: VMS30048-BEL
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC; 300W; OUT: 1; 6,25A; 84%; Uizol: 4kV
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.8 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 84%
Výstupní proud: 6,25A
Druh napájecí zdroje: AC/DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Max. výstupní proud: 3125mA
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 127x81,3x38,1mm
Výkon: 300W
Výstupní napětí: 48V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: AC/DC
Výkon: 300W
Počet výstupů: 1
Výstupní proud: 6,25A
Účinnost: 84%
Izolační napětí: 4kV
Použití: lékařské aplikace
Max. výstupní proud: 3125mA
Výstupní napětí: 48V