BEL VBM36048-BEL
Kód: VBM36048-BEL
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC,nezakrytovaný; 360W; OUT: 1; 7,4A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.78 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 94%
Výstupní proud: 7,4A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 3kV
Max. výstupní proud: 7,4A
Počet výstupů: 1
Použití: IT
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 360W
Výstupní napětí: 48V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 360W
Počet výstupů: 1
Výstupní napětí: 48V
Výstupní proud: 7,4A
Účinnost: 94%
Izolační napětí: 3kV
Použití: IT
Max. výstupní proud: 7,4A