BEL PFC3754201F-BEL-0
Kód: PFC3754201F-BEL-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC; 375W; OUT: 4; na panel; 68%Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 68% |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Montáž: | na panel |
| Počet výstupů: | 4 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 375W |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Výkon: | 375W |
| Počet výstupů: | 4 |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Účinnost: | 68% |
| Montáž: | na panel |



.jpg?68d3d670)
