BEL PET2000NAS446-BEL
Kód: PET2000NAS446-BELDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC; 2kW; 90÷140VAC; Uvýst: 12V; 167AZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 92,8% |
| Výstupní proud: | 167A |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Izolační napětí: | 4,242kV |
| Montáž: | rack |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | IT |
| Pracovní teplota: | 0...55°C |
| Shoda s normou: | CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 265x73,5x40mm |
| Vstupní napětí: | 90...140V AC |
| Výkon: | 2kW |
| Výstupní napětí: | 12V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Výstupní napětí: | 12V |
| Počet výstupů: | 1 |
| Montáž: | rack |
| Účinnost: | 92,8% |
| Izolační napětí: | 4,242kV |
| Výstupní proud: | 167A |
| Vstupní napětí: | 90...140V AC |
| Výkon: | 2kW |
| Shoda s normou: | CE |
| Použití: | IT |
| Pracovní teplota: | 0...55°C |
| Vnější rozměry: | 265x73,5x40mm |



.jpg?68d3d670)
