BEL MFLS2501348-BEL-0
Kód: MFLS2501348-BEL-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 250W; OUT: 1; 7,2A; 94%; Uizol: 4,38kVZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otevřené napájecí zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 94% |
| Výstupní proud: | 7,2A |
| Doplňkové funkce: | PFC |
| Izolační napětí: | 4,38kV |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | lékařské aplikace |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,25kW |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,25kW |
| Počet výstupů: | 1 |
| Výstupní proud: | 7,2A |
| Účinnost: | 94% |
| Doplňkové funkce: | PFC |
| Izolační napětí: | 4,38kV |
| Použití: | lékařské aplikace |
| Výstupní napětí: | 48V |




