BEL MBC3001T12G-BEL
Kód: MBC3001T12G-BEL
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC,nezakrytovaný; 200W; 120÷390VDC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.39 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 92%
Výstupní proud: 15A
Doplňkové funkce: PFC
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4,242kV
Max. výstupní proud: 15A
Montáž: na panel
Napájecí napětí: 120...390V DC
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace
Shoda s normou: CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 127x76,2x38,1mm
Výkon: 0,2kW
Výstupní napětí: 12V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 0,2kW
Počet výstupů: 1
Výstupní proud: 15A
Účinnost: 92%
Použití: lékařské aplikace
Max. výstupní proud: 15A
Výstupní napětí: 12V
Doplňkové funkce: PFC
Shoda s normou: CE
Napájecí napětí: 120...390V DC
Izolační napětí: 4,242kV