BEL HB480.5AG-BEL-0
Kód: HB480.5AG-BEL-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC,nezakrytovaný; 24W; OUT: 1; 500mAZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otevřené napájecí zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 60% |
| Výstupní proud: | 0,5A |
| Druh napájecí zdroje: | nezakrytovaný, AC/DC |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Max. výstupní proud: | 0,5A |
| Montáž: | na panel |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | IT |
| Pracovní teplota: | 0...50°C |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 124x102x53,3mm |
| Vstupní napětí: | 100...264V AC |
| Výkon: | 24W |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | nezakrytovaný |
| Výkon: | 24W |
| Počet výstupů: | 1 |
| Výstupní proud: | 0,5A |
| Pracovní teplota: | 0...50°C |
| Montáž: | na panel |
| Účinnost: | 60% |
| Vnější rozměry: | 124x102x53,3mm |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Použití: | IT |
| Vstupní napětí: | 100...264V AC |
| Max. výstupní proud: | 0,5A |
| Výstupní napětí: | 48V |




