BEL FNP150048G-BEL
Kód: FNP150048G-BELDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC; 1,5kW; Uvýst: 48V; 32,2A; OUT: 2Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 90% |
| Výstupní proud: | 32,2A |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Montáž: | rack |
| Počet výstupů: | 2 |
| Použití: | IT |
| Shoda s normou: | CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 279x40,5x141mm |
| Výkon: | 1,5kW |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Výstupní proud 2: | 1A |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Výkon: | 1,5kW |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Výstupní proud: | 32,2A |
| Počet výstupů: | 2 |
| Vnější rozměry: | 279x40,5x141mm |
| Účinnost: | 90% |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Použití: | IT |
| Shoda s normou: | CE |
| Montáž: | rack |
| Výstupní proud 2: | 1A |



.jpg?68d3d670)
