Altuglas 3x2030x3050mm LED Black/White 126-28000
Kód: 31023Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Deskové materiály |
|---|---|
| Hmotnost: | 22.5 kg |
| Dostupnost: | Skladem |
| Barevné provedení: | Black/White |
| Rozměr šířka: | 2030 mm |
| Rozměr délka: | 3050 mm |
| Rozměr výška: | 3 mm |
| Lze formátovat - desky: | Ano |
| Lze formátovat - profily: | Ne |



.jpg?68d3d670)
