AIMTEC AMESP75-12S277NZ
Kód: AMESP75-12S277NZ
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě; napěťový zdroj; 75,6W; 12VDC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.41 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 84%
Výstupní proud: 6,3A
Druh krytu: AMES
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Elektrické připojení: šroubové svorky
Napájecí napětí: 120...430V DC, 85...305V AC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...70°C
Režimy práce: napěťový zdroj
Řada výrobce: AMESP75-277NZ
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 159x97x30mm
Výkon: 75,6W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 75,6W
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní proud: 6,3A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 84%
Napájecí napětí: 120...430V DC
Druh krytu: AMES
Řada výrobce: AMESP75-277NZ
Režimy práce: napěťový zdroj
Vnější rozměry: 159x97x30mm