AIMTEC AMESP10012S277NZPQ
Kód: AMESP10012S277NZPQ
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě; 100W; 11,4÷13,2VDC,12VDC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.52 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 86%
Výstupní proud: 8,5A
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Řada výrobce: AMESP100-277NZ
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 12V DC, 11,4...13,2V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní proud: 8,5A
Řada výrobce: AMESP100-277NZ
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 86%