AIMTEC AMESP1000-54SMNZ
Kód: AMESP1000-54SMNZ
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě; 1000W; 54VDC; 18,7A; -40÷70°C
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.35 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 94%
Výstupní proud: 18,7A
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Izolační napětí: 4kV DC
Napájecí napětí: 90...264V AC, 120...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Rozsah výstupních napětí: 54...58V DC
Řada výrobce: AMESP1000-MNZ
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 190x127x40,5mm
Výkon: 1kW
Výstupní napětí: 54V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 1kW
Výstupní napětí: 54V DC
Výstupní proud: 18,7A
Vnější rozměry: 190x127x40,5mm
Pracovní teplota: -40...70°C
Napájecí napětí: 120...370V DC
Izolační napětí: 4kV DC
Řada výrobce: AMESP1000-MNZ
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 94%