AIMTEC AMES75-48SNZ-P
Kód: AMES75-48SNZ-P
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě; 76,8W; 48VDC; 1,6A; AMES75-NZ
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.25 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 90%
Výstupní proud: 1,6A
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: AMES75-NZ
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 99x97x30mm
Výkon: 76,8W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 76,8W
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 1,6A
Vnější rozměry: 99x97x30mm
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: AMES75-NZ
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 90%