AIMTEC AMEOR60-12500AZ
Kód: AMEOR60-12500AZ
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 60W; 5÷12VDC; 5A; 90÷305VAC; AMEOR
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 0.26 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 85%
Výstupní proud: 5A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, funkce odporového stmívání
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 90...305V AC, 130...430V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...80°C
Režimy práce: proudový zdroj
Řada výrobce: AMEOR
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 148x50x33mm
Výkon: 60W
Výstupní napětí: 5...12V DC
Délka vývodů: 0,2m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 60W
Výstupní napětí: 5...12V DC
Výstupní proud: 5A
Napájecí napětí: 130...430V DC
Vnější rozměry: 148x50x33mm
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...80°C
Elektrické připojení: vodiče
Počet výstupů: 1
Účinnost: 85%