AIMTEC AMEOR30-12250AZ
Kód: AMEOR30-12250AZ
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 30W; 5÷12VDC; 2,5A; 90÷305VAC; AMEOR
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 0.26 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 83%
Výstupní proud: 2,5A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, funkce odporového stmívání
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 90...305V AC, 130...430V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...80°C
Režimy práce: proudový zdroj
Řada výrobce: AMEOR
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 148x50x33mm
Výkon: 30W
Výstupní napětí: 5...12V DC
Délka vývodů: 0,2m
Doplňkové funkce: funkce odporového stmívání
Řada výrobce: AMEOR
Druh napájecí zdroje: LED
Použití: LED
Ochrana: protizkratové SCP
Režimy práce: proudový zdroj
Typ napájecí zdroje: spínaný
Elektrické připojení: vodiče
Pracovní teplota: -40...80°C
Výstupní proud: 2,5A
Vnější rozměry: 148x50x33mm
Délka vývodů: 0,2m
Počet výstupů: 1
Výstupní napětí: 5...12V DC
Výkon: 30W
Účinnost: 83%