AIMTEC AMEOF65-48SHAMJZ-B
Code: AMEOF65-48SHAMJZ-B
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Open power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.1 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 91%
Output current: 1,36A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 100...370V DC, 80...264V AC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...85°C
Řada výrobce: AMEOF65-HAMJZ
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 76,2x50,8x26,5mm
Výkon: 65W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 65W
Výstupní proud: 1,36A
Pracovní teplota: -40...85°C
Účinnost: 91%
Ochrana: protizkratové SCP
Řada výrobce: AMEOF65-HAMJZ
Izolační napětí: 4kV
Výstupní napětí: 48V DC