AIMTEC AMEOF45-24SJZ-54
Kód: AMEOF45-24SJZ-54
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; nezakrytovaný; 45W; OUT: 1; Uvýst: 24VDC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.09 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 86%
Výstupní proud: 1,88A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Izolační napětí: 3kV DC
Montáž: upevňovací otvory
Napájecí napětí: 110V, 230V
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Řada výrobce: AMEOF45-JZ
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 76,2x50,8x30mm
Výkon: 45W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 45W
Napájecí napětí: 230V
Počet výstupů: 1
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 1,88A
Pracovní teplota: -25...70°C
Účinnost: 86%
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 76,2x50,8x30mm
Řada výrobce: AMEOF45-JZ
Izolační napětí: 3kV DC