AIMTEC AMEOF225-48SHAMJZ
Kód: AMEOF225-48SHAMJZ
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; nezakrytovaný; 225W; 120÷370VDC; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.18 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 94%
Výstupní proud: 4,7A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 85...264V AC, 120...370V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...70°C
Řada výrobce: AMEOF225-HAMJZ
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 50,8x101,6x25,4mm
Výkon: 225W
Výstupní napětí: 47,1...50,4V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 225W
Napájecí napětí: 120...370V DC
Počet výstupů: 1
Výstupní proud: 4,7A
Pracovní teplota: -40...70°C
Účinnost: 94%
Ochrana: protizkratové SCP
Řada výrobce: AMEOF225-HAMJZ
Izolační napětí: 4kV