AIMTEC AMEOC40-5DMAZ
Kód: AMEOC40-5DMAZ
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; nezakrytovaný; 40W; 130÷370VDC; OUT: 2
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.21 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 80%
Výstupní proud: 4A
Počet výstupů: 2
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...85°C
Řada výrobce: AMEOC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 125x59x26mm
Výkon: 40W
Výstupní napětí: 5V DC
Výstupní napětí 2: -5V DC
Výstupní proud 2: 4A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 40W
Napájecí napětí: 130...370V DC
Počet výstupů: 2
Výstupní napětí: 5V DC
Výstupní proud: 4A
Pracovní teplota: -40...85°C
Účinnost: 80%
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 125x59x26mm
Řada výrobce: AMEOC
Výstupní proud 2: 4A