AIMTEC AMEOC40-12SMAZ
Kód: AMEOC40-12SMAZ
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; nezakrytovaný; 40W; 130÷370VDC; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.2 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 84%
Výstupní proud: 3,33A
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...85°C
Řada výrobce: AMEOC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 125x59x26mm
Výkon: 40W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 40W
Napájecí napětí: 130...370V DC
Počet výstupů: 1
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní proud: 3,33A
Pracovní teplota: -40...85°C
Účinnost: 84%
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 125x59x26mm