AIMTEC AMEOC30-3.3SMAZ
Kód: AMEOC30-3.3SMAZ
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; nezakrytovaný; 19,8W; 130÷370VDC; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.19 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 80%
Výstupní proud: 6A
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...85°C
Řada výrobce: AMEOC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 125x59x26mm
Výkon: 19,8W
Výstupní napětí: 3,3V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 19,8W
Napájecí napětí: 130...370V DC
Počet výstupů: 1
Výstupní napětí: 3,3V DC
Výstupní proud: 6A
Pracovní teplota: -40...85°C
Účinnost: 80%
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 125x59x26mm