AIMTEC AMEOC30-12DMAZ
Kód: AMEOC30-12DMAZ
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; nezakrytovaný; 30W; 130÷370VDC; OUT: 2
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.2 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 84%
Výstupní proud: 1,25A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 130...370V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 2
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...85°C
Řada výrobce: AMEOC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 125x59x26mm
Výkon: 30W
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní napětí 2: -12V DC
Výstupní proud 2: 1,25A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 30W
Napájecí napětí: 130...370V DC
Počet výstupů: 2
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní proud: 1,25A
Pracovní teplota: -40...85°C
Účinnost: 84%
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 125x59x26mm
Řada výrobce: AMEOC
Výstupní napětí 2: -12V DC
Výstupní proud 2: 1,25A