AIMTEC AMEL5-15SJZ-ST
Kód: AMEL5-15SJZ-ST
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě; 5W; 15VDC; 0,333A; AMEL; 82%
Detailní informace
Detailní popis produktu