AIMTEC AMEDP960-24SGY
Kód: AMEDP960-24SGY
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 960W; 24VDC; 40A; -30÷70°C
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 2.47 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 93%
Výstupní proud: 40A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Izolační napětí: 3kV DC
Montáž: na přípojnici DIN
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: AMEDP960-GY
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 960W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 960W
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 40A
Montáž: na přípojnici DIN
Pracovní teplota: -30...70°C
Izolační napětí: 3kV DC
Řada výrobce: AMEDP960-GY
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 93%