AIMTEC AMED75N-24SGY
Kód: AMED75N-24SGY
Expedujeme do 4 pracovních dnů (7 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.47 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 88%
Výstupný prúd: 3,2A
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Izolačné napätie: 3kV
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -20...70°C
Rada výrobcu: AMED75N-GY
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 100,57x32,3x125,38mm
Výkon: 76,8W
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výkon: 76,8W
Výstupní proud: 3,2A
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 100,57x32,3x125,38mm
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%
Řada výrobce: AMED75N-GY
Izolační napětí: 3kV
Napájecí napětí: 127...370V DC
Výstupní napětí: 24V DC