AIMTEC AMED240W-48SGY
Kód: AMED240W-48SGY
Expedujeme do 4 pracovních dnů (9 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 240W; 48VDC; 5A; 180÷550VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 1.03 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 91%
Výstupní proud: 5A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 3kV
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 254...780V DC, 180...550V AC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: AMED240W-GY
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 112,8x63x125,2mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 5A
Napájecí napětí: 254...780V DC
Montáž: na přípojnici DIN
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 91%
Řada výrobce: AMED240W-GY
Izolační napětí: 3kV