AIMTEC AMEC15-5SMAZ
Kód: AMEC15-5SMAZ
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě; napěťový zdroj; 15W; 5VDC; 3A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.13 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 76%
Výstupní proud: 3A
Druh krytu: AMEC
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 90...264V AC, 130...370V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...85°C
Režimy práce: napěťový zdroj
Řada výrobce: AMEC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 92x65x24mm
Výkon: 15W
Výstupní napětí: 5V DC
Délka vývodů: 0,2m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 15W
Výstupní napětí: 5V DC
Výstupní proud: 3A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 92x65x24mm
Řada výrobce: AMEC
Pracovní teplota: -40...85°C
Elektrické připojení: vodiče
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 76%